logo_eurofarm

ЗАСТАПНИШТВА

ИСО СТАНДАРДИ

isostandardi

АНКЕТНО ПРАШАЊЕ

Дали ги користите препаратите за кои ЕУРО-ФАРМ е ексклузивен застапник?
 
komentari
kariera
bann_klub

Notice: Undefined index: f91b8 in C:\xampp\htdocs\libraries\phputf8\mbstring\core.php on line 1
Известување PDF Печати Е-пошта
Напишано од Dimitar   

   

Почитувани,

Чест и задоволство ни е да Ве известиме дека од 2016 година веледрогерија Еуро-Фарм потпиша договор за соработка со реномираната светска фармацевтска компанија Roche. Соработката се однесува на дистрибуција и маркетинг на дел од Roche портфолиото. Компанијата Roche е основана во 1896 во Базел, Швајцарија и од тогаш е насочена кон подобрување на квалитетот на живото на пациентите. Денес компанијата е распространета во над 150 земји каде што под строги критериуми се бираат локалните парнтери. Roche за територијата на Република Македонија ја препозна професионалноста на Еуро-Фарм бирајќи го за свој парнер. 

 
Ново во Еурофарм PDF Печати Е-пошта
Напишано од Eurofarm   

ALGOFLOGEN

Кремата ALGOFLOGENе навлажнувачка крема со антиинфламаторно дејство за третман на непријатните симптоми како дехидратација, црвенило, чешање, разни кожни иритации и фотодерматитис предизвикан од соларни, термални и хемиски изгореници. Погоден е и за употреба кај кожна осетливост предизвикана од парфеми, детергенти и други хемиски супстанции. Исто така, корисна е и при воспаленија на кожата (инфекции), при сипаници, убоди од инсекти, после козметички третмани, како и за правилно заздравување на рани на кожата, без да настане лузна.

Повеќе...
 

ВИДЕО ГАЛЕРИЈА
Notice: Use of undefined constant position - assumed 'position' in C:\xampp\htdocs\templates\eurofarm\lib\php\dj_setup.php on line 67

СПИСАНИЕ СЕМЕЈНО ЗДРАВЈЕ

semejnozdravje_fliping

sikiş izle amatör porno mobil porno zorla sikiş porno izle

sex izle porno izle sex izle rokettube mobil porno sex porno izle sex izle porno mobil porno porno izle sikiş izle